Forum Player® - Oyun İndir,Crack,Serial,İnternet,Yardım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oğlak Burcu özellikleri

YazarMesaj
Redforlove
Super Moderatör
Super Moderatör
Redforlove

Moderatör Alımları Başlamıştır!

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 179
Konu Sayısı Konu Sayısı : 160
Şehir Şehir : Antalya
Favori Oyun Favori Oyun : WOW

Oğlak Burcu özellikleri Empty
MesajKonu: Oğlak Burcu özellikleri   Oğlak Burcu özellikleri EmptySalı Ağus. 10, 2010 9:59 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

21 Nisan - 21 Mayıs
Anahtar Kelimeler: thtiyatlılık. Hesaplılık. İhtiras.
Yöneticisi: Disiplin
Temsilcisi: Satürn
Uğurlu sayısı: 8
Uğurlu günü: Cumartesi
Uğurlu taşları: Kırmızı kuvars, lal, kara kehribar
Uğurlu renkleri: Duman rengi, kurşuni, koyu kahve, koyu nefti, koyu lacivert
Uğurlu çiçekleri: Siyah gül, gece sefası, kadife çiçeği, pembe kamelya
Uğurlu kokuları: Çam, fesleğen, ful, kamelya
Madeni: Kurşun
Ideal Meslekleri: Matematikçi, politikaci, bilim adami, ögretmen, makinist, çiftçi, müzisyen, mimar, insaatçi, dis doktoru.
Sağlık: Oglak burcu geleneksel olarak kemikleri yönetir. Bunun yanisira disler, deri ve dizler de bu burcun yönetimi altindadir. Disiplinli bir burç olan Oglagin genellikle sagligi yerindedir. Ancak kötü açilarla kemik kirilmalari, dis problemleri ve romatizma bu burçta en sik rastlanan rahatsizliklardir.
Sevgi ve Ask Iliskileri: Oglak burcu mensuplari genel olarak sevgilerini belli etmemeye çalisirlar. Onlar için bu tip iliskiler adeta bir telepatik alisveris halindedir. Oglak çogunlukla cinsel açidan çok güçlü sayilmaz. Kadin oglaklar için frijit denilir. Ancak bu yanlis bir yargidir. Oglak kadini sadece güven duymak ister.
Olumlu Özellikleri: Çalışkan. Güvenilir. Kararlı. İstekli. Sabırlı. Azimli. İhtiyatlı. Disiplinli. Plancı. Espri gücü. Düzenli. Sebatkar. Azla yetinir. Zengin olur. Dayanma gücü yüksek. Sorumlu. İyi eş, iyi anne baba. Mülkiyetçi.
Olumlu Özellikleri: Eğilmez. Dik başlı. İhtiraslı. Kötümser. Kuşkucu. Kindar. Sert. Karamsar. Yalnızlık meraklısı

Oğlak Burcu özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yay Burcu Özellikleri
» Koç Burcu Özellikleri
» Akrep Burcu Özellikleri
» İkizler Burcu Özellikleri
» Yengeç Burcu Özellikleri