Forum Player® - Oyun İndir,Crack,Serial,İnternet,Yardım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link

3 posters
YazarMesaj
Redforlove
Super Moderatör
Super Moderatör
Redforlove

Moderatör Alımları Başlamıştır!

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 179
Konu Sayısı Konu Sayısı : 160
Şehir Şehir : Antalya
Favori Oyun Favori Oyun : WOW

Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link Empty
MesajKonu: Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link   Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 8:42 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

CM 2010 ile tuttuğunuz takımı şampiyon yapmak artık sizin elinizde Eğer siz de tuttuğunuz takımı, teknik direktöründen daha iyi yönetebileceğinizi düşünüyorsanız ve yıllardır bir kez bile şampiyonluk yüzü görememekten yakınıyorsanız size bir müjdemiz var. Championship Manager 2010 bugün piyasaya çıkıyor. Championship Manager 2010 ile siz de takımınızın başına geçip, şampiyon yapmak için çalışabilirsiniz.
Futbol menajerliğinin en başarılı oyunu olan Championship Manager (CM), 2010 versiyonu ile ve tamamen Türkçe olarak piyasaya çıktı. Yaklaşık iki senedir geliştirilen CM 2010; özel 3D maç motoru, ölü top düzeni yaratıcısı, alıştırma antrenmanları ve CM Season Live™ gibi yepyeni özelliklerle futbol menajerlik oyunlarının çehresini değiştirecek. En yeni verileri parmaklarınızın ucuna getiren devasa oyuncu veritabanı ile desteklenen oyunda gerçek futbol menajerliğinin tüm artı ve eksilerini bilgisayarınızda yaşayacaksınız.

oyun özellikleri

OYUNUN BAZI ÖZELLİKLERİ

Şampiyon versiyonu;

* CM Season Live güncellemeleri
* Menajer defter ve kalemi
* Devasa oyun içi lig yapısı posteri

3D Maç Motoru
Taç çizgisine geçin ve tüm çalışmalarınızın meyvesini tamamen 3D olarak, futbolcu başına 500'ün üzerinde animasyon, çeşitli hava durumu efektleri, stadyum ve kamera açılarıyla izleyin - maç günü duygularını hiç olmadığı kadar yoğun yaşayacaksınız.
Ölü Top Düzeni Tasarımı
Menajerler artık günümüz futbolunun önemli kısımlarından biri olan ölü top düzenleri tamamen kafalarındaki şekle göre yaratabilecekler. Maçı kazandıracak olan frikik veya korneri önceden planlayın ve takımınızın 3D sahada yaptığı antrenmanda nasıl göründüğüne bakın.
Alıştırma Antrenmanı
Menajerler artık antrenmanlarla da yakından ilgilenebiliyorlar. Farklı bireysel ve takım halinde çalışmalarla futbolcularınızı farklı tempolarda çalıştırabilir, 3D maç motoruyla izleyebilir ve verdiğiniz taktikleri uygulamakta ne kadar başarılı olduklarını görebilirsiniz.
Gözlemci Ağı
Gözlemciliğin de gerçek dünya futboluna daha yakın olması için menajerler dünya çapında gözlemci ağları kurabilecek ve en iyi anlaşmaları yapabilmek için yerel kaynaklardan yardım alabilecekler. Futbolcular hakkında bilgi toplamak için yatırım yaptıkça transfer pazarında rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.
Geliştirilmiş Haber ve Medya mesajları, yeni taktik ve formasyonlar, öncekilerden daha da fazla lig. Championship Manager 2010'a hoş geldiniz. CM SEASON LIVE 6 aylık güncelleme sayesinde gerçek 09/10 sezonu oyununuzda olacak, en son takım skorları, lig tabloları, futbolcu transferleri, istatistik ve endüstrideki yenilikler. Yeni sezonda oyununuzu dilediğiniz yerden başlatabilir ve gerçek dünyadaki menajerlerin yaşadıkları zorlukları yaşayabilirsiniz.

DOWNLOAD
Download : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Fahrenheit
Admin
Admin
Fahrenheit

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136
Konu Sayısı Konu Sayısı : 68
Şehir Şehir : İzmir
Favori Oyun Favori Oyun : Kingsage

MesajKonu: Geri: Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link   Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link EmptyCuma Ağus. 13, 2010 5:58 am

Dil Paketiymiş İndircektım.
MeDx

MeDx

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19
Konu Sayısı Konu Sayısı : 3
Şehir Şehir : İzmir
Favori Oyun Favori Oyun : Warrock

MesajKonu: Geri: Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link   Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link EmptyCuma Ağus. 13, 2010 6:18 am

Sağol Red.

Championshıp Manager 2010 +tÜrkÇe Dİl Paketİ + Tek Link
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» football Manager 2010| Tam sürüm Türkçe
» counter strike 1.6 bot yaması ve türkçe yama tek link
» The Karate Kid / 2010 / Dvdrip / Türkçe Altyazı / 2 Alternatif
» Red Ocean - Full Rip - 170 Mb - Tek Lİnk
» Accidents Happen / Seytan Karismis / DvdRip / Türkçe Dublaj / 2010