Forum Player® - Oyun İndir,Crack,Serial,İnternet,Yardım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Futbolcu Olmak İstermisiniz?

YazarMesaj
Fahrenheit
Admin
Admin
Fahrenheit

Moderatör Alımları Başlamıştır!

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136
Konu Sayısı Konu Sayısı : 68
Şehir Şehir : İzmir
Favori Oyun Favori Oyun : Kingsage

Futbolcu Olmak İstermisiniz? Empty
MesajKonu: Futbolcu Olmak İstermisiniz?   Futbolcu Olmak İstermisiniz? EmptyCuma Ağus. 06, 2010 1:36 pm

Arkadaşlar zevkli bir futbol oyunu olan New Star Soccer 3ü sizlere sunucağım.İlk olarak linki wereyim.

Oyun hakkında ufak bilgi:17 yaşında futbola başlıyorsunuz.Mevkinizi secip maçlara başlıyorsunuz.At yarışı kumar vb oyunları oynayabiliyorsunuz.Sevgiliniz oluyor.Evlenebiliyorsunuz çocuklarınız oluyor.Eşyalar satın alabiliyorsunuz.Ama oyunun grafikleri kötüdür fifa gibi sanmayın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Gerçekten zevkli bir oyundur.

Oyun hakkında ip uçları:Gol atmakta başta sıkıntı çekebilirsiniz.Onun icin özelliklerden pace ve staminayı geliştirin.Pace=hız stamina=dayanıklılık staminayla maçlarda pek yorulmazsınız.Pacede adı üstünde hız ve kolay çalım atarsınız.Bazen seçilmediginizde güven eksikliği der bunun icinde alkol alın.Transfer sezonlarında zaten size teklif yollarlar kabul edip etmemek size kalmış.

Ben bu oyunu hala oynuyorum 4.sezonum 3 sezon fenerbahçede kaldım 2 sezon gol kralı asist kralı oldum.Dediğim ip uçlarını yapın rahat sizde yaparsınız.Şuan Chelseadeyim ilk maçta 4 gol 3 asist yaptım devam ediyorum.

Kendim anlattım ve kendim upload ettim resim mi eksik buyrun...Bir yorum yeter arkadaşlar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Önemli Bir Not!!!!: Rar dosyasında bir serial war new game yaparken isminizi Koray Erdal yapın sonra serial dosyasında bi cok war onuda codu gir bölümüne tıklayın oraya kodu kopyalıp yapıştırın sonra sorunsuz bir şekilde oynayın

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kod:

http://www.upload.gen.tr/d.php/s13/nozxv4b2/New_Star_Soccer_3.rar.html

Futbolcu Olmak İstermisiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası